Презентаційна продукція

КОРПОРАТИВНІ ФУТБОЛКИ

dasdasdas


Футболки із символікою Університету можуть бути виготовлені лише в корпоративних кольорах.
Логотип Університету розміщується на нагрудній стороні футболки. Для футболки у синьому кольорі використовується логотип Університету у білому виконанні, для футболки білого кольору використовується логотип у синьому виконанні.

* Можливий друк іншого одягу із символікою Університету, проте він має бути виконаний у корпоративних кольорах із використанням тільки затвердженої символіки Університету, що прописана у Правилах використання офіційної символіки Університету.

 

КОРПОРАТИВНІ СУМКИ

dasdasdas


Сувенірні торбинки із символікою Університету можуть бути виготовлені лише в корпоративних кольорах.
Логотип Університету розміщується з переднього/лицьового боку торбинки зі збереженням правил розміщення логотипа.Білий логотип використовується для нанесення на синій екосумці, синій – на білій.

* Можливий друк на інших формах і видах сумок із символікою Університету, проте він має бути виконаний у корпоративних кольорах із використанням тільки затвердженої символіки Університету, як це прописано у Правилах використання офіційної символіки Університету.

 

КОРПОРАТИВНІ ПАКЕТИ


Пакети із символікою Університету можуть бути виготовлені лише у корпоративних кольорах.
Логотип Університету розміщується з переднього/лицьового боку пакета зі збереженням правил розміщення логотипа. Білий логотип використовується для нанесення на синьому пакеті, синій – на білому.

* Можливий друк на інших формах і видах пакетів із символікою Університету, проте він має бути виконаний у корпоративних кольорах із використанням тільки затвердженої символіки Університету, як це прописано у Правилах використання офіційної символіки Університету.

 

КОРПОРАТИВНІ РУЧКИ


Ручки із символікою Університету можуть бути виготовлені лише у корпоративних кольорах.Логотип Університету розміщується у будь-якому місці на найбільш видимій частині ручки. Білий логотип використовується для нанесення на синій ручці, синій – на білій.

 


* Можливий друк на інших формах і видах ручок, олівців із символікою Університету, проте він має бути виконаний у корпоративних кольорах із використанням тільки затвердженої символіки Університету, як це прописано у Правилах використання офіційної символіки Університету.

 

КОРПОРАТИВНА ДРУКОВАНА ПРОДУКЦІЯ


Можливе також виготовлення університетської друкованої продукції. Друкована продукція із символікою Університету може бути виготовлена лише з використанням корпоративних кольорів та з використанням затвердженої символіки Університету, як це прописано у Правилах використання офіційної символіки Університету.